Er is een fout opgetreden, probeer het later opnieuw.

Op de hoogte blijven via onze nieuwsbrief?

29/9 : Belgian Hadrontherapy Workshop bij het SCK•CEN
29/9 : Belgian Hadrontherapy Workshop bij het SCK•CEN

29/9 : Belgian Hadrontherapy Workshop bij het SCK•CEN

Op 29 september organiseert het SCK•CEN voor de derde keer de « Belgian Hadrontherapy Workshop : Clinical practice, radiobiology and physics » in Mol. 

Deze workshop wordt georganiseerd door de Belgian Hadron Therapy Centre Foundation die de 7 Belgische universitaire ziekenhuizen groepeert, alsook de UNamur, het SCK•CEN, de Stichting tegen Kanker en het Franse Centrum Oscar Lambert. De bedoeling van deze workshop is het versterken van de wetenschappelijke kennis en het delen van de klinische perspectieven rond hadrontherapie.

Meer informatie en inschrijving via http://bhtc.sckcen.be/en/Events/3rd_bhtc_workshop

Sleutelwoorden bij dit artikel

Dit kan u ook interesseren…

Nucleair Forum: wie zijn wij?

Het Nucleair Forum verenigt het merendeel van de ondernemingen en instellingen die actief zijn in de toepassingen van kerntechnologie. Het Nucleair Forum wil de referentie bij uitstek zijn over kerntechnologie, zowel voor de pers, voor de beleidsverantwoordelijken als voor het grote publiek. Ontdek meer